Informacja o konkursie na stanowisko pracownika administracyjnego w Biurze Projektu ZintegrUJ - umowa na zastępstwo

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Biurze Projektu ZintegrUJ - umowa na zastępstwo.

Kierownik Biura Projektu ZintegrUJ ogłasza rekrutację na stanowisko pracownika administracyjnego  w ramach Projektu ZintegrUJ - Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego (POWR.03.05.00-00-Z309/17 realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza – Edukacja – Rozwój, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu społecznego).

Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie na stanowisku administracyjnym;
  • doświadczenie w pracy przy organizacji szkoleń / konferencji / wydarzeń naukowych;
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office: Word, Excel) i urządzeń biurowych;
  • zdolność do szybkiego uczenia się i umiejętność realizacji kilku zadań równolegle;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • mile widziana: znajomość j. angielskiego oraz doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej;
  • mile widziana wiedza w zakresie ustawy PZP;

Zakres obowiązków:

  • bieżąca administracja obsługa kursów/ szkoleń współfinansowanych ze środków UE;
  • opieka nad uczestnikami kursów/ szkoleń;
  • zarządzanie obiegiem dokumentów związanych z realizacją kursów/ szkoleń;
  • obsługa systemu USOS;
  • współpraca z wykładowcami i trenerami prowadzącymi zajęcia;
  • obsługa telefoniczna i mailowa uczestników szkoleń / zajęć;
  • obsługa telefoniczna i mailowa dotycząca spraw organizacyjnych związanych ze szkoleniami;
  • przygotowywanie zaświadczeń dla uczestników kursów;
  • weryfikacja list obecności z kursów / szkoleń
  • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi uczestników zgodnie z przyjętymi standardami;
  • prowadzenie archiwum biura projektu w tym zarządzanie dokumentacją zgodnie z instrukcją kancelaryjną;
  • współprac z kierownictwem projektu, zespołem projektowym, administracją centralną UJ, administracją wydziałową, koordynatorami wydziałowymi.

Wymagane dokumenty:

1. CV

2. list motywacyjny

Dokumenty można złożyć:

  1. w formie elektronicznej, w terminie do dnia 06.09.2021r. do godz. 10.00, mailem (skan) na adres: anna.kostrubala@uj.edu.pl

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku
Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Biuro ZintegrUJ
Wytworzył: Anna Kostrubała-Brak Kierownik Biura Projektu
Data wytworzenia: 31.08.2021
Plik do pobrania
Data publikacji: 31.08.2021
Osoba publikująca: Dariusz Mączka