Informacja o konkursie na stanowisko portiera z obowiązkami pracownika gospodarczego w Dziale Administracji Kampusu 600-Lecia Odnowienia UJ

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko portiera z obowiązkami pracownika gospodarczego w Dziale Administracji Kampusu 600-Lecia Odnowienia UJ

Wymagania na stanowisko:

  • doświadczenie w wykonywaniu drobnych prac konserwacyjnych, remontowych, malarskich itp.
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Zakres zadań:

  • praca w systemie równoważnym
  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjno-naprawczych
  • umowa o pracę.

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 22 października 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: portiera z obowiązkami pracownika gospodarczego
Jednostka: Dział Administracji Kampusu 600-Lecia Odnowienia UJ
Wytworzył: Sylwia Piwowarczyk
Data wytworzenia: 12.10.2021
Plik do pobrania
Data publikacji: 12.10.2021
Osoba publikująca: Dariusz Mączka