Uniwersytet Jagielloński zatrudni pracownika administracyjnego w Sekcji Karier Centrum Wsparcia Dydaktyki i Spraw Studenckich

Centrum Wsparcia Dydaktyki i Spraw Studenckich poszukuje pracownika administracyjnego w Sekcji Karier w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane psychologiczne),
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • biegła obsługa komputera,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w pracę,
  • mile widziana wiedza z zakresu rynku pracy,
  • samodzielność na stanowisku pracy i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność.

Główne obowiązki:

  • obsługa strony internetowej jednostki,
  • zarządzanie profilami jednostki w mediach społecznościowych,
  • organizacja spotkań, szkoleń z pracodawcami oraz targów pracy,
  • promowanie działań jednostki – prowadzenie prezentacji,
  • prace administracyjno-biurowe.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w kreatywnym i dynamicznym zespole,
  • możliwość udziału w projektach międzynarodowych,
  • stabilne zatrudnienie.

Szczegóły ogłoszenia w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Centrum Wsparcia Dydaktyki i Spraw Studenckich
Data wytworzenia: 25.04.2017
Data publikacji: 25.04.2017
Osoba publikująca: Rafał Kiszka