Konkurs na stanowisko administracyjne w sekretariacie ds. ogólnych i finansowych w Instytucie Religioznawstwa

Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko administracyjne w sekretariacie ds. ogólnych i finansowych w Instytucie Religioznawstwa. Oczekiwane rozpoczęcie pracy od 1 marca 2018 roku lub w terminie uzgodnionym indywidualnie. Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze.

Zakres zadań:

  • prowadzenie dokumentacji finansowo-rozliczeniowej Instytutu
  • przygotowywanie umów
  • opracowanie planów i rozliczeń pensów dydaktycznych w systemie USOS
  • realizacja zakupów
  • prowadzenie ewidencji składników majątkowych jednostki
  • obsługa administracyjna studiów doktoranckich

Wymagane kwalifikacje:

  • ukończone studia wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programu MS Office (Excel, Word)

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość programu SAP i USOS
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Szczegóły ogłoszenia w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Wydział Filozoficzny
Data wytworzenia: 17.11.2017
Data publikacji: 17.11.2017
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka