Uniwersytet Jagielloński-Collegium Medicum zatrudni pracownika na stanowisko administracyjne w Zakładzie Analityki Biochemicznej na Wydziale Farmaceutycznym (umowa na zastępstwo)

Przewidywany zakres obowiązków:

  • prowadzenie naukowej, dydaktycznej (w tym obsługa pensum w systemie USOS), osobowej i finansowo-księgowej dokumentacji Zakładu,
  • koordynacja obiegu korespondencji i informacji,
  • wsparcie przy pisaniu, redagowaniu i formatowaniu pism, dokumentów,
  • obsługa i wykorzystywanie w codziennej praktyce dostępnych programów komputerowych z zakresu realizowanych obowiązków,
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez Kierownika Zakładu, wynikających z potrzeb jednostki.

Wymagania:

  • biegła znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • umiejętność pracy zespołowej oraz organizacji pracy własnej,
  • podzielność uwagi oraz umiejętności wykonywania zadań pod presją czasu,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • solidność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.

Szczegóły ogłoszenia w załączniku.

Stanowisko: stanowisko administracyjne
Jednostka: Zakład Analityki Biochemicznej
Data wytworzenia: 12.12.2017
Data publikacji: 12.12.2017
Osoba publikująca: Magdalena Kowalczyk