Uniwersytet Jagielloński zatrudni pracownika administracyjnego w Dziale Obsługi Studentów Zagranicznych

Dział Obsługi Studentów Zagranicznych w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ poszukuje pracownika administracyjnego w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki filologiczne, administracja lub prawo),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego,
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji wyznaczonych zadań,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dokładność i rzetelność.

Główne obowiązki:

  • obsługa zagranicznych studentów (mailowo i osobiście),
  • obsługa programów stypendialnych Strony Polskiej,
  • prowadzenie studenckich baz danych,
  • kontakt z organizacjami polonijnymi i szkołami z krajów sąsiadujących z Polską,
  • organizacja wyjazdów zagranicznych,
  • administrowanie profilami i grupami Działu na portalach społecznościowych,
  • prace administracyjno – biurowe,
  • asysta przy wykonywanych zdalnie obowiązkach zastępowanego pracownika.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju w kreatywnym i dynamicznym zespole,
  • praca w wymiarze pełnego etatu na okres próbny z możliwością stałego zatrudnienia.

Szczegóły ogłoszenia w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Dział Obsługi Studentów Zagranicznych
Data wytworzenia: 17.01.2018
Data publikacji: 17.01.2018
Osoba publikująca: Rafał Kiszka