Konkurs na stanowisko specjalisty ds. informatyki w Sekcji Systemów Rejestracji Kandydatów

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty ds. informatyki w Sekcji Systemów Rejestracji Kandydatów.

W związku z wdrażaniem systemu EZD PUW w Uniwersytecie Jagiellońskim poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. informatyki (umowa na pełen etat):

Główny zakres zadań:

  • administrowanie systemem Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją EZD PUW, w tym konfigurowanie i testowanie funkcjonalności systemu na potrzeby Uniwersytetu;
  • weryfikowanie i testowanie aktualizacji systemu EZD PUW oraz współpraca z dostawcą systemu (Podlaskim Urzędem Wojewódzkim);
  • wspieranie użytkowników w pracy w systemie EZD PUW oraz niezwłoczne podejmowanie działań w sytuacjach awaryjnych;
  • wspieranie użytkowników przy integracji z systemami współpracującymi z EZD PUW (m.in. ePUAP);
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników systemu.

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera i oprogramowania biurowego;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych;
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • zaangażowanie w realizowanych zadaniach;
  • dyspozycyjność;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie wdrażania i utrzymania systemu EZD PUW;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (w obsłudze Serwera MSSQL).

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku. Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami zostanie przeprowadzana w trybie online.

Opublikowano informację o przedłużeniu terminu składania zgłoszeń.

Stanowisko: specjalista ds. informatyki
Jednostka: Sekcja Systemów Rejestracji Kandydatów
Data wytworzenia: 15.10.2020
Data publikacji: 15.10.2020
Osoba publikująca: Rafał Kiszka
Data ostatniej modyfikacji: 29.10.2020

Dziennik zmian dokumentu
Wersja Data modyfikacji Autor modyfikacji
1.1 29.10.2020 13:59 Rafał Kiszka aktualnie przeglądana
1.0 15.10.2020 11:12 Rafał Kiszka