Biuro Projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” poszukuje osoby na stanowisko: pracownik administracyjny w zakresie obsługi projektu

Biuro Projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” poszukuje osoby na stanowisko: pracownik administracyjny w zakresie obsługi projektu: „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) wramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zadania:

  • prowadzenie oraz obsługa sekretariatu biura projektu, w tym zapewnienie płynnego obiegu dokumentów,
  • wsparcie w zakresie działań finansowo–kadrowych (m. in. przygotowanie i bieżące monitorowanie budżetu, czuwanie nad prawidłowym wydatkowaniem środków, procedowanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i wydatkowaniem środków w projekcie),
  • wsparcie formalnej obsługi związanej z procesem rekrutacji oraz zatrudnianiem wykonawców,
  • pomoc w obsłudze administracyjno-logistycznej prowadzonych szkoleń,
  • inne bieżące zadania wynikające z administracyjnej obsługi projektu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku administracyjnym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność redagowania wypowiedzi pisemnych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość innych aplikacji Microsoft (np. MS Teams itd.),
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z funduszy UE.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Biuro Projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”
Data wytworzenia: 27.01.2021
Data publikacji: 27.01.2021
Osoba publikująca: Rafał Kiszka