Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.

Przejdź do najnowszej wersji - 1.1

Uniwersytet Jagielloński zatrudni pracownika administracyjnego w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu
Termin składania dokumentów: 31 stycznia 2017 r.
Opis:

Uniwersytet Jagielloński zatrudni pracownika administracyjnego w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu.

Czas trwania umowy: pełny etat.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość systemów USOS, SAP.

Zakres zadań:

  • prowadzenie dokumentacji finansowo-rozliczeniowej,
  • przygotowywanie umów,
  • opracowanie planów i rozliczeń pensów dydaktycznych w systemie USOS,
  • realizacja zakupów.

Szczegóły ogłoszenia w załączniku.

Data publikacji: 23.12.2016
Osoba publikująca: Rafał Kiszka

Dziennik zmian dokumentu
Wersja Data modyfikacji Autor modyfikacji
1.1 23.12.2016 10:52 Rafał Kiszka
1.0 23.12.2016 10:50 Rafał Kiszka aktualnie przeglądana