Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.

Przejdź do najnowszej wersji - 1.3

Oferta pracy w Dziale Administracyjnego Wsparcia Projektów UJ CM

Stanowisko: stanowisko administracyjne
Jednostka: Dział Administracyjnego Wsparcia Projektów UJ CM
Termin składania dokumentów: 15 sierpnia 2019 r.
Opis:

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracowników na dwa stanowiska administracyjne w Dziale Administracyjnego Wsparcia Projektów i Współpracy Międzynarodowej w Sekcji Administracyjnego Wsparcia Projektów (umowa na czas zastępstwa)

Opis stanowiska:

Wsparcie Kierowników Projektów, badaczy Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum, w realizacji projektów naukowych. Pracując na tym stanowisku zdobędziesz unikalne doświadczenie w zakresie zarządzania projektami z dziedziny medycyny i nauk o zdrowiu.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, budowanie pozytywnych relacji z naukowcami, efektywna komunikacja, asertywność,
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • inicjatywa, zdolność aktywnego poszukiwania rozwiązań dla pojawiających się problemów,
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu, ustalania
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do przemieszczania się pomiędzy jednostkami UJ Collegium Medicum (adekwatnie do obsługiwanych jednostek UJ CM)

Szczegóły ogłoszenia, informacja o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej oraz formularz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują się w załącznikach.

Data publikacji: 16.07.2019
Osoba publikująca: Katarzyna Mysior

Dziennik zmian dokumentu
Wersja Data modyfikacji Autor modyfikacji
1.3 17.07.2019 08:16 Katarzyna Mysior
1.2 16.07.2019 10:45 Katarzyna Mysior
1.1 16.07.2019 07:20 Katarzyna Mysior
1.0 16.07.2019 07:17 Katarzyna Mysior aktualnie przeglądana