Oferta pracy na stanowisko naukowo-techniczne w Zakładzie Chemii Bioorganicznej Katedry Chemii Organicznej Wydziału Farmaceutycznego

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko naukowo-techniczne w Zakładzie Chemii Bioorganicznej Katedry Chemii Organicznej Wydziału Farmaceutycznego

Opis stanowiska:
Praca w projekcie pt.: „Innowacyjny produkt kosmetyczny wspomagający terapię przebarwień u ludzi” finansowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu LIDER XI (nr umowy LIDER/26/0094/L-11/19/NCBR/2020).

Wymagania dla Kandydata:

  • wykształcenie magisterskie lub równorzędne na kierunku o profilu biologicznym, chemicznym, farmaceutycznym, medycznym lub pokrewnym,
  • praktyczna znajomość podstawowych technik laboratoryjnych umożliwiająca płynne włączenie się w realizację projektu (dodatkowym atutem będzie znajomość technik biologii molekularnej i zagadnień z zakresu kosmetologii),
  • doświadczenie w pracy naukowej (np. praca w studenckim kole naukowych, realizacja projektów, praca w laboratorium badawczym),
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę badawczą,
  • dyspozycyjność w wymiarze około 20 godzin/tydzień,
  • gotowość do ciągłego doskonalenia i rozszerzania posiadanych umiejętności,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują się w załącznikach.

Stanowisko: pracownik naukowo-techniczny
Jednostka: Zakładzie Chemii Bioorganicznej Katedry Chemii Organicznej Wydziału Farmaceutycznego UJ CM
Wytworzył: Katarzyna Mysior
oferta pracy
informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Data publikacji: 23.04.2021
Osoba publikująca: Katarzyna Mysior