Konkurs na stanowisko na stanowisko pracownika administracyjnego w Dziale Współpracy Międzynarodowej

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Dziale Współpracy Międzynarodowej

(umowa na pełen etat)

Dział Współpracy Międzynarodowej ogłasza konkurs na stanowisko administracyjne w Sekcji ds. współpracy międzynarodowej.

Opis stanowiska:

• obsługa projektów i programów realizowanych w partnerstwie Una Europa;

• udzielanie informacji na temat inicjatyw Una Europa;

• organizacja wizyt gości zagranicznych i uczestnictwo w spotkaniach międzynarodowych, a także przygotowywanie raportów ze spotkań;

• udział w wizytach roboczych i promocyjnych;

• współorganizacja wydarzeń międzynarodowych;

• realizacja zadań wynikających z bieżącej działalności Działu Współpracy Międzynarodowej;

• prowadzenie rejestrów i statystyk w zakresie powierzonych obowiązków.

Wymagane kwalifikacje:

• wykształcenie wyższe;

• biegła znajomość języka angielskiego (na poziomie min. C1), znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem;

• biegła znajomość obsługi komputera (MS Office: Word, Excel; programy pocztowe);

• doświadczenie w pracy przy administracyjnej obsłudze projektów uczelnianych;

• dobra znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz aktów wykonawczych;

• wysokie zdolności komunikacyjne i kompetencje międzykulturowe;

• umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;

• umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista;

• bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Dział Współpracy Międzynarodowej UJ
Wytworzył: Dr Izabela Zawiska
Data wytworzenia: 26.05.2021
plik do pobrania
Data publikacji: 26.05.2021
Osoba publikująca: Dariusz Mączka