Informacja o konkursie na stanowisko Informatyka w Dziale Infrastruktury Systemów Informatycznych Centrum Informatyki UJ.

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko Informatyka w Dziale Infrastruktury Systemów Informatycznych Centrum Informatyki (umowa na pełen etat)

Opis stanowiska pracy:

  • Utrzymanie i konfigurowanie światłowodowej sieci szkieletowej oraz urządzeń sieciowych;
  • Monitorowanie infrastruktury sieciowej i serwerowej;
  • Monitorowanie serwerowni;
  • Obsługa systemów awaryjnego zasilania.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Wykształcenie: minimum średnie;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej;
  • Preferowani absolwenci techników o profilu elektronicznym, elektrotechnicznym, energetycznym;
  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem;
  • Sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • Stabilną prace z możliwością rozwoju zawodowego w nowo powstałym Centrum Informatyki;
  • Pracę z rozbudowaną infrastrukturą, zapewniającą ciągły rozwój wiedzy i umiejętności;
  • Uczestnictwo w interesujących projektach;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i odbywania szkoleń;
  • Miłą atmosferę i przyjazne zasady pracy;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów na adres: ci@uj.edu.pl (temat wiadomości: „oferta pracy DISI”):

a) CV;

b) kopii dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje;

c) skanu podpisanej informacji i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 16 lipca 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: Informatyk
Jednostka: Dział Infrastruktury Systemów Informatycznych Centrum Informatyki UJ
Wytworzył: Ewa Kaczka
Data wytworzenia: 22.06.2021
Plik do pobrania
Data publikacji: 22.06.2021
Osoba publikująca: Witold Romański