Informacja o konkursie na stanowisko pracownika administracyjnego w Dziale Kadr w Centrum Spraw Osobowych (umowa na zastępstwo)

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Dziale Kadr w Centrum Spraw Osobowych

Opis stanowiska:

do zakresu obowiązków będzie należało prowadzenie wszelkich spraw kadrowych wynikających ze stosunku pracy nauczycieli akademickich i pracowników nie będących nauczycielami akademickimi.

Wymagane kwalifikacje:

•     ukończone studia wyższe,

•     doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownika administracyjnego,

•     znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

•     dobra znajomość pakietu MS Office,

•     znajomość zagadnień systemu SAP, Kodeksu pracy oraz ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce będzie dodatkowym atutem,

•     mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrową.

Zainteresowani proszeni są o składanie CV (z podaniem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej) wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie ww. wymagań na adres e-mail: cso@uj.edu.pl (w tytule wiadomości prosimy napisać: „Praca w CSO”). Prosimy o zapoznanie się z „informacją o przetwarzaniu danych osobowych” załączoną do ogłoszenia.

Dokumenty należy przesyłać w terminie do dnia 30 listopada 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Uniwersytet Jagielloński
Wytworzył: Elżbieta Bankowicz
Data wytworzenia: 15.11.2021
Plik do pobrania
Data publikacji: 15.11.2021
Osoba publikująca: Witold Romański
Data ostatniej modyfikacji: 15.11.2021