Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty w Dziale księgowości w Wydawnictwie Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji księgowej w systemie SAP,
  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów finansowo-księgowych,
  • kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • obsługa płatności i księgowanie wyciągów bankowych,
  • sporządzanie zestawień i raportów,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z księgowością,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, a w szczególności MS Excel).

Wymagane cechy:

  • dokładność, staranność, dobry kontakt z ludźmi,
  • zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu oraz samodzielność w organizacji pracy własnej,
  • chęć uczenia się nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz stałe godziny pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników,
  • w pakiecie socjalnym między innymi dofinansowanie kart sportowych.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie do dnia 15 kwietnia 2022 roku dokumentów zawierających CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje na adres: Wydawnictwo UJ, ul. Michałowskiego 9/2, 31-126 Kraków lub e-mail: rekrutacja@wuj.pl.

Prosimy o zapoznanie się z formularzem „Informacji o przetwarzaniu danych osobowych”.

Wydawnictwo UJ zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Stanowisko: Specjalista (w grupie pracowników administracyjnych)
Jednostka: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Wytworzył: Dorota Heliasz
Data wytworzenia: 18.03.2022
Plik do pobrania
Data publikacji: 18.03.2022
Osoba publikująca: Witold Romański
Data ostatniej modyfikacji: 19.05.2022