Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Wydawnictwie Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego - specjalista ds. umów autorskich i obsługi wstępnych etapów procesu wydawniczego w Wydawnictwie Uniwersytetu Jagiellońskiego

 Zakres obowiązków:

  • weryfikowanie i kompletowanie materiałów oraz danych do przygotowywania kalkulacji wydawniczych;
  • sporządzanie kalkulacji kosztów wydania publikacji;
  • kontakt z autorami i współpracownikami, prowadzenie rozmów, korespondencji – także w j. angielskim – udzielanie informacji dotyczących procesu wydawniczego;
  • przygotowywanie i terminowa obsługa umów wydawniczych związanych z procesem kwalifikowania publikacji;
  • prowadzenie i koordynowanie procesu kwalifikowania do wydania i recen­zowania publikacji;
  • przygotowywanie umów finansowych, aneksów, porozumień, rozliczeń związanych z procesem wydawniczym;
  • przygotowywanie i weryfikowanie (prawa autorskie) materiałów autorskich przed oddaniem do produkcji;
  • przyjmowanie, koordynowanie i odpowiadanie na prośby dotyczące udzielenia zgody na publikację;
  • wprowadzanie danych w środowisku SAP;
  • sporządzanie zestawień i raportów;
  • kontrola dokumentów;
  • współpraca z innymi działami.

 Wymagane kwalifikacje:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w branży wydawniczej,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość j. angielskiego,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, w szczególności MS Excel).

Wymagane cechy:

  • dokładność,
  • staranność,
  • dobry kontakt z ludźmi,
  • zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • chęć uczenia się nowych umiejętności.

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz stałe godziny pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników,
  • w pakiecie socjalnym między innymi dofinansowanie kart sportowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (list motywacyjny i CV) na adres rekrutacja@wuj.pl (elektronicznie) lub pocztą tradycyjną na adres ul. Micha­łowskiego 9/2, 31‐126 Kraków do 15 lipca 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Wytworzył: Dorota Heliasz
Data wytworzenia: 27.06.2022
Plik do pobrania
Data publikacji: 27.06.2022
Osoba publikująca: Dariusz Mączka
Data ostatniej modyfikacji: 27.06.2022