Oferta pracy na stanowisko administracyjne w wymiarze pełnego etatu w Sekcji Programów Międzynarodowych Działu Nauki UJ CM

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko administracyjne w wymiarze pełnego etatu w Sekcji Programów Międzynarodowych Działu Nauki

Opis stanowiska:
Wsparcie badaczy Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum w nawiązywaniu współpracy z podmiotami gospodarczymi oraz pozyskiwaniu i realizacji badań w ramach usług zleconych.
Praca umożliwia zdobycie unikalnego doświadczenia w zakresie zarządzania projektami z dziedziny medycyny i nauk o zdrowiu prowadzonymi w ramach umów na wykonanie usług (tzw. Komercyjna Działalność Umowna) zleconych przez podmioty krajowe i zagraniczne.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość zagadnień związanych z zawieraniem umów i realizacją usług zleconych;
  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu;
  • analityczne myślenie, umiejętność pozyskiwania informacji oraz rozwiązywania problemów, samodzielna analiza regulacji prawnych;
  • dokładność, staranność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, budowanie pozytywnych relacji z naukowcami i partnerami, zarówno akademickimi, jak komercyjnymi, efektywna komunikacja, asertywność, negocjacje.

Atuty kandydata:

  • doświadczenie związane z zarządzaniem badaniami naukowymi;
  • doświadczenie w zakresie obsługi usług zleconych;
  • doświadczenie związane z pracą w sektorach: medycznym, nauk o zdrowiu, farmaceutycznym lub pracą w szkole wyższej;
  • doświadczenia w sporządzaniu, weryfikowaniu i negocjacji umów;
  • umiejętność obsługi systemu SAP.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują się w załącznikach.

Stanowisko: Pracownik administracyjny
Jednostka: Dział Nauki UJ CM
Wytworzył: Katarzyna Mysior
oferta pracy
informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Data publikacji: 31.01.2023
Osoba publikująca: Katarzyna Mysior
Data ostatniej modyfikacji: 21.03.2023