Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Szkole Języka i Kultury Polskiej w Instytucie Glottodydaktyki Polonistycznej na Wydziale Polonistyki

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Szkole Języka i Kultury Polskiej w Instytucie Glottodydaktyki Polonistycznej na Wydziale Polonistyki

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe: doświadczenie w pracy w instytucjach współpracujących z obcokrajowcami,
  • umiejętności:
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość obsługi komputera, w szczególności programów pakietu MS Office,
  • otwartość na inne kultury i języki,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • dokładność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność, jak również umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość i solidność w wykonywaniu zadań.

Dodatkowe wymagania i oczekiwania:

  • znajomość innych języków obcych,
  • umiejętność obsługi programów graficznych,
  • doświadczenie w pracy za granicą,
  • udział w międzynarodowych wymianach studenckich (np. program Erasmus) lub innych programach edukacyjnych realizowanych w środowisku międzynarodowym,
  • znajomość systemu informatycznego SAP i USOS.

Zakres obowiązków /Opis zadań:

  1. Praca w biurze SJiKP:
    • prowadzenie korespondencji – przygotowywanie pism, rejestracja pism przychodzących i wychodzących, rozdział poczty, ekspedycja wysyłek,
    • prowadzenie korespondencji z osobami zainteresowanymi kursami – udzielanie informacji dotyczących oferty programów językowych dla obcokrajowców,
    • przygotowywanie materiałów informacyjnych dla uczestników kursów,
    • przyjmowanie telefonów i umawianie spotkań,
    • zaangażowanie w działania związane w promocją SJiKP,
    • prowadzenie biura – zamówienia materiałów, merytoryczna kontrola i nadzór nad magazynem,
    • przygotowanie i nadzór nad programem turystyczno-kulturalnym kursów,
    • w okresie letnim koordynacja pracy zespołu współpracowników biura Szkoły.
  2. Rejestracja uczestników na programy prowadzone przez SJiKP:
    • kontakt z uczestnikami kursów (lub ich prawnymi opiekunami),
    • przygotowanie formularzy aplikacyjnych oraz wzorów wymaganych dokumentów,
    • wprowadzanie uczestników kursów do systemu USOS,
    • sporządzanie list uczestników,
    • prowadzenie dokumentacji osobowej,
    • porządkowanie i archiwizacja dokumentów studenckich,
    • prowadzenie baz uczestników kursów Szkoły, sporządzanie zestawień statystycznych dotyczących uczestników,
    • przygotowanie dokumentów aplikacyjnych oraz dokumentów z przebiegu nauczania (świadectwa, certyfikaty, „Transcripts of studies”, karty egzaminacyjne),
    • sporządzanie zestawień dotyczących przebiegu i organizacji poszczególnych kursów na podstawie ankiet ewaluacyjnych.
  3. Współpraca z domami akademickimi oraz rezerwacja miejsc dla uczestników poszczególnych programów.
  4. Nadzór nad stroną internetową SJiKP.
  5. Wsparcie przy wyszukiwaniu i prowadzeniu projektów o charakterze dydaktycznym i naukowym.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Wydział Polonistyki
Wytworzył: Z upoważnienia Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego Dziekan Wydziału Polonistyki dr hab. Jarosław Fazan, prof. UJ
Data wytworzenia: 13.02.2023
Plik do pobrania
Data publikacji: 13.02.2023
Osoba publikująca: Dariusz Mączka