Konkurs na stanowisko pracownika inżynieryjno-technicznego (Administratora ds. technicznych systemu EZD PUW i EZD RP) w Dziale ds. systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją w Centrum Informatyki

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika inżynieryjno-technicznego (Administratora ds. technicznych systemu EZD PUW i EZD RP) w Dziale ds. systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją w Centrum Informatyki

Wymagane kwalifikacje:

  • znajomość języka SQL i doświadczenie w obsłudze serwera MSSQL;
  • znajomość obsługi serwera Web działającego w systemie Windows Server;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • radzenie sobie w sytuacjach awaryjnych i wymagających szybkiej reakcji;
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • zaangażowanie w realizowanych zadaniach.

Dodatkowe wymagania i oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie administrowania systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją;
  • znajomość i doświadczenie w programowaniu .NET Framework, JAVA oraz technologii Kubernetes;
  • umiejętność konfigurowania urządzeń biurowych (np. skaner, drukarka i czytnik kodów kreskowych).

Zakres obowiązków /Opis zadań:

  • administrowanie systemem Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją EZD PUW i EZD RP, w tym utrzymywanie i aktualizowanie serwera aplikacji, zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości działania systemu oraz zarządzanie konfiguracją systemu na potrzeby Uniwersytetu;
  • testowanie i wdrażanie aktualizacji systemu EZD oraz współpraca z dostawcą systemu (Podlaskim Urzędem Wojewódzkim/ NASK);
  • zarządzanie integracją systemu EZD z ePUAP, e- Doręczenia i innymi systemami na Uniwersytecie;
  • wspieranie użytkowników w pracy w systemie EZD oraz niezwłoczne podejmowanie działań w sytuacjach awaryjnych.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik inżynieryjno-techniczny
Jednostka: Centrum Informatyki
Wytworzył: Kierownik Działu ds. systemu EZD dr Karolina Jastrzębska
Data wytworzenia: 06.03.2023
Plik do pobrania
Data publikacji: 06.03.2023
Osoba publikująca: Dariusz Mączka