Konkurs na stanowisko pracownika inżynieryjno-technicznego na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika inżynieryjno-technicznego do Projektu Flagowego "Mark Kac Center for Complex Systems Research" w ramach programu IDUJ Zakładzie Teorii Układów Złożonych w Instytucie Fizyki Teoretycznej na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie: wyższe, preferowane w zakresie informatyki
  • doświadczenie zawodowe: udokumentowane używanie zaawansowanych metod numerycznych
  • umiejętności:

- znajomość podstaw uczenia maszynowego

- biegłość w kodowaniu (np. w Python, pakietach obliczeń,

- symbolicznych typu Matlab, Mathematica czy Maple),

- umiejętność współpracy w zespole naukowym,

- dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe wymagania i oczekiwania:

Dodatkowo oczekiwane od kandydata są kompetencje w dziedzinie wykorzystania metodologii dla rozwijających się gałęzi nauki związanych z technologiami komputerowymi i jednocześnie promowaniem tej metodologii w zastosowaniach praktycznych.

Zakres obowiązków /Opis zadań:

Kodowanie, testowanie Dyi analiza numeryczna zadań naukowo-aplikacyjnych Projektu Flagowego "Mark Kac Center for Complex Systems Research" w ramach Programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku

Stanowisko: pracownik inżynieryjno-techniczny
Jednostka: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ
Wytworzył: Z upoważnienia Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego Dziekan Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Prof. dr hab. Ewa Gudowska Nowak
Data wytworzenia: 21.06.2023
Plik do pobrania
Download file
Data publikacji: 21.06.2023
Osoba publikująca: Dariusz Mączka