Oferta pracy na stanowisko administracyjne w wymiarze pełnego etatu w Sekcji ds. Dydaktyki i Karier Akademickich CM (umowa na czas zastępstwa)

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko administracyjne w wymiarze pełnego etatu w Sekcji ds. Dydaktyki i Karier Akademickich CM (umowa na czas zastępstwa)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane prawnicze, administracyjne;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość obsługi komputera (w szczególności MS Office 365) oraz umiejętność szybkiej nauki obsługi programów informatycznych;
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku administracyjnym.

Dodatkowo od kandydata oczekujemy:

  • umiejętności syntetycznego i analitycznego myślenia, analizowania, interpretowania i prezentowania informacji, formułowania wniosków i rekomendacji;
  • umiejętności samodzielnego realizowania powierzanych zadań;
  • umiejętności pracy zespołowej oraz samodzielnej organizacji pracy, w tym sprawnej i szybkiej realizacji powierzonych zadań, a w konsekwencji umiejętności radzenia sobie z presją czasu;
  • terminowości, solidności i uczciwości w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętności wyszukiwania i pozyskiwania informacji, analizy tabel, danych liczbowych, wykresów, itp;
  • silnej motywacji do pracy i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
  • inicjatywy, zdolności aktywnego poszukiwania rozwiązań dla pojawiających się problemów;
  • komunikatywności, dyspozycyjności oraz wysokiej kultury osobistej.

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

  • doświadczenie w pracy administracyjnej w uczelni wyższej lub w innej podobnej instytucji;
  • znajomość innego języka europejskiego;
  • doświadczenie w obsłudze systemu USOS/ USOSweb.

Zakres obowiązków /Opis zadań:

  • kontakt z instytucjami współpracującymi z Uniwersytetem w sprawach związanych ze studentami;
  • wsparcie informacyjno-administracyjne dla zagranicznych studentów;
  • prace administracyjno-biurowe;
  • prowadzanie baz danych, przygotowywanie raportów i sprawozdań, przygotowywanie materiałów do wniosków projektowych opracowywanych w ramach dzielności jednostki;
  • obsługa obiegu dokumentów - w tym elektronicznie, prowadzenie ewidencji dokumentów.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują się w załącznikach.

Stanowisko: Pracownik administracyjny
Jednostka: Sekcja ds. Dydaktyki i Karier Akademickich CM
Wytworzył: Katarzyna Mysior
oferta pracy
informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Data publikacji: 29.08.2023
Osoba publikująca: Katarzyna Mysior