Widok zawartości stron (Stanowiska badawcze) Widok zawartości stron (Stanowiska badawcze)

Konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczych w Instytucie Fizyki na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej (II)

Streszczenie:
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczych do realizacji Projektu Flagowego pt. „Center for Theranostics” w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim w Instytucie Fizyki na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Kryteria kwalifikacyjne:

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113, 116 ust. 2 pkt 4) ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz zgodnie z § 166 Statutu UJ odpowiadają następującym kryteriom kwalifikacyjnym:

  • posiadają co najmniej tytuł zawodowy magistra, magistra inżyniera lub równorzędny,
  • wykazują predyspozycje do pracy badawczej.

Dodatkowe wymagania i oczekiwania:

  • doświadczenie w budowie i kalibracji detektorów promieniowania, zaawansowanej wielopoziomowej analizie danych, symulacjach Monte-Carlo, zaawansowanym wnioskowaniu statystycznym i programowaniu komputerowym,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Zakres obowiązków /Opis zadań:

  • opracowanie, instalacja i uruchomienie systemu detekcji umożliwiającego badanie pozytonium w próbkach biologicznych,
  • wykonywanie pomiarów tym systemem,
  • projekt, budowa, uruchomienie i kalibracja pojedynczego modułu skanera obrazu mózgu,
  • projektowanie, budowa, uruchomienie układu mechanicznego oraz platformy do obrazowania.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: Asystent
Jednostka: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
Wytworzył: Z upoważnienia Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego Dziekan Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej prof. dr hab. Ewa Gudowska-Nowak
Data wytworzenia: 19.01.2023
Plik do pobrania
Wynik konkursu
Data publikacji: 19.01.2023
Osoba publikująca: Dariusz Mączka
Data ostatniej modyfikacji: 01.12.2023