Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko administracyjne w Dziale Kadr w Centrum Spraw Osobowych

Opis stanowiska:

  • do zakresu obowiązków będzie należało prowadzenie wszelkich spraw  kadrowych wynikających
  • ze stosunku pracy nauczycieli akademickich i pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.
  • Wymagane kwalifikacje:
  • ukończone studia wyższe,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownika administracyjnego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP, Kodeksu pracy oraz ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrową.

Wymagane cechy:

  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności komunikacyjne,
  • duża samodzielność na stanowisku pracy,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie do pracy,
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni
  • stałe godziny pracy,
  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. karta Multisport, pakiet medyczny, dofinansowania do   wypoczynków dla pracownika i jego dzieci, wycieczki turystyczne, pożyczki na cele mieszkaniowe, zajęcia sportowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i odbywania szkoleń.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: Pracownik administracyjny
Jednostka: Centrum Spraw Osobowych
Wytworzył: Justyna Sikora
Data wytworzenia: 16.05.2022
Plik do pobrania
Data publikacji: 16.05.2022
Osoba publikująca: Witold Romański