Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Centrum Wsparcia Nauki Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Centrum Wsparcia Nauki w zakresie doradztwa w obszarze aplikowania o środki zewnętrzne oraz realizacji projektów (pełny wymiar czasu pracy)

Oczekiwania: Kandydat(ka) powinien(-na) spełniać poniższe warunki:

  • doświadczenie i wiedza z zakresu przygotowania i realizacji projektów finansowanych ze środków zagranicznych (np. Komisji Europejskiej)

lub krajowych (np. NCBiR, NCN);

  • biegła obsługa komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook, PowerPoint);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • umiejętność wyszukiwania i pozyskiwania informacji;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy;

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość obsługi systemu SAP;

Zakres obowiązków:

  • doradztwo w zakresie możliwości i zasad pozyskiwania środków zewnętrznych, w tym prowadzenie spotkań informacyjnych, szkoleń oraz konsultacji indywidualnych;
  • pomoc w przygotowaniu wniosków o finansowanie projektów zgodnie z dokumentacją aplikacyjną;
  • nadzorowanie prawidłowej realizacji projektów pod względem formalnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi (regulacje instytucji finansujących, przepisy prawa, regulacje wewnętrzne UJ);
  • współpraca z zagranicznymi ośrodkami badawczymi;
  • reprezentowanie Uniwersytetu na arenie międzynarodowej, szczególnie w sieciach współpracy, których Uniwersytet jest członkiem;
  • wsparcie i mentoring kierowników projektów naukowych i administracyjnych kluczowych dla Uniwersytetu projektów badawczych;
  • tworzenie oraz obsługa programów wsparcia naukowców aplikujących o prestiżowe projekty;
  • udział w przygotowaniu kluczowych dla Uniwersytetu wniosków projektowych;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biurocwn@uj.edu.pl (temat wiadomości: „oferta pracy CWN”)

Zgłoszenia prosimy nadsyłać w terminie do 14.10.2022 r.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Centrum Wsparcia Nauki
Wytworzył: Dorota Buchwald-Cieślak
Data wytworzenia: 14.09.2022
Plik do pobrania
Data publikacji: 14.09.2022
Osoba publikująca: Dariusz Mączka