Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Biurze Projektu ZintegrUJ Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Biurze Projektu ZintegrUJ (umowa na zastępstwo)

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku koordynatora szkoleń, konferencji, organizatora wydarzeń edukacyjnych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym / promocyjnym
  • zdolność do szybkiego uczenia się i umiejętność realizacji kilku zadań równolegle
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mile widziana: znajomość j. angielskiego oraz doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej
  • biegła znajomość obsługi komputera, programów społecznościowych (MS Office: Word, Excel, Social Media) oraz urządzeń biurowych

Zakres obowiązków:

  • Obsługa działań promocyjnych projektu w ramach UJ i na zewnątrz
  • Obsługa strony internetowej projektu m.in. aktualizacja zapisów, wprowadzanie harmonogramów zajęć, tworzenie banerów rekrutacyjnych, wprowadzanie opisów merytorycznych do kursów/szkoleń, aktualizacja zestawienie zamówień publicznych, tworzenie połączeń do USOSweb przy otwieranych rekrutacjach
  • Opracowywanie informacji promocyjnych
  • Obsługa mediów społecznościowych m.in. Facebook, Instagram
  • Koordynacja zadania projektowego pn. Wykładowcy z zagranicy włączeni w realizację zadań dydaktycznych UJ - koordynacja wyboru wykonawcy, ocena formalna wniosków, przygotowanie umowy i dokumentów do rozliczenia
  • Koordynacja zadania projektowego dotyczącego organizacji kursów językowych dla studentów UJ oraz egzaminów językowych
  • Pomoc w bieżącej obsłudze administracyjnej Biura Projektu m.in pomoc w organizacji szkoleń, przygotowanie dokumentacji rekrutacyjnej (m.in. formularzy rekrutacyjnych, oświadczeń zgodnie z regulaminami poszczególnych zadań projektu)
  • Przygotowywanie niezbędnych oznaczeń promocyjnych z logotypami
  • Archiwizacja dokumentacji projektowej
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Pomoc w prowadzeniu bazy monitorowania uczestników programu – aktualizacja danych uczestników programu
  • Współpraca z zespołem projektowym i jednostkami administracyjnymi UJ w celu sprawnej realizacji całości zadań projektu
  • Realizacja zadań zgodnie z przyjętym regulaminem, wytycznymi i przyjętymi założeniami projektu
  • Prowadzenie i realizacja zadań zgodnie z przyjętymi założeniami Kierownictwa Projektu

Zainteresowani proszeni są o składanie CV (z podaniem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej) wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie ww. wymagań w terminie do 10.10.2022 r., godz. 10.00.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: Pracownik administracyjny
Jednostka: Biuro Projektu ZintegrUJ
Wytworzył: Anna Kostrubała-Brak
Data wytworzenia: 22.09.2022
Plik do pobrania
Data publikacji: 22.09.2022
Osoba publikująca: Witold Romański