Niniejszy dokument 1.0 jest wersją archiwalną. Przejdź do najnowszej wersji (1.1).

Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Wymagania stawiane kandydatom/kandydatkom:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodne porozumiewanie się i prowadzenie korespondencji
  • biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, predyspozycje do pracy z interesariuszami
  • zdolność do szybkiego uczenia się, podzielność uwagi, wielozadaniowość
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • wysoka kultura osobista

Dodatkowymi atutami kandydata/kandydatki będą:

  • doświadczenie na stanowisku administracyjnym w szkolnictwie wyższym
  • znajomość systemu USOS, SAP FICA
  • znajomość przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz rozporządzeń wykonawczych w zakresie spraw związanych z organizacją studiów wyższych
  • znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego

Opis stanowiska:

  • obsługa toku studiów prowadzonych na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej
  • obsługa studentów na kierunkach prowadzonych w języku angielskim
  • obsługa systemów informatycznych związanych z obsługą studenta

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę na czas określony (możliwość przedłużenia na czas nieokreślony)
  • wymiar czasu pracy – pełny etat
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i odbywania szkoleń

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wymaganych dokumentów na adres: wziks.dziekanat@uj.edu.pl (w tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca – konkurs WZiKS”), w terminie do 9.10.2022 r.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Wytworzył: Małgorzata Przybyło-Micek
Data wytworzenia: 27.09.2022
Plik do pobrania
Data publikacji: 2022-09-27 08:53:44
Osoba publikująca: Dariusz Mączka
Ilość wyświetleń: 882