Oferta pracy na stanowisko administracyjne w Biurze Komisji Bioetycznej Działu Nauki UJ CM

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko administracyjne w Biurze Komisji Bioetycznej Działu Nauki CM

Opis stanowiska:
Obsługa administracyjna prac Komisji Bioetycznej UJ, w tym przyjmowanie, weryfikacja składnych wniosków pod względem zachowania wymogów formalno-prawnych, przygotowywanie projektów opinii i decyzji Komisji, nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji i dokumentacji.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość przepisów prawnych krajowych i międzynarodowych dotyczących pracy komisji bioetycznych, zasad prowadzenia eksperymentów medycznych i badań klinicznych, w szczególności:
    • ustawa z dnia 05.12.1996 r. o zawodzie lekarza,
    • ustawa z dnia 06.09.2001 r. prawo farmaceutyczne, o ustawa z dnia 20.05.2010 r. o wyrobach medycznych,
    • rozporządzenie Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 11.05.1999 r. w sprawie szczegółowych zasad powoływania i finansowania oraz trybu działania komisji bioetycznych
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,
  • umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, efektywna komunikacja, asertywność,
  • samodzielność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

  • doświadczenie związane z zatrudnieniem w jednostce sektora finansów publicznych, zwłaszcza w publicznej szkole wyższej,
  • doświadczenie w pracy związanej z realizacją projektów badawczych, w szczególności eksperymentów medycznych i badań klinicznych,
  • znajomość obsługi systemu SAP,
  • doświadczenie w pracy w środowisku internetowym, z dokumentami elektronicznymi oraz aplikacjami online

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują się w załącznikach.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Dział Nauki CM
Wytworzył: Katarzyna Mysior
oferta pracy
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Data publikacji: 08.04.2021
Osoba publikująca: Katarzyna Mysior
Data ostatniej modyfikacji: 23.07.2021