Konkurs na stanowisko administracyjne w Instytucie Pedagogiki.

Uniwersytet Jagielloński ogłasza nabór na stanowisko administracyjne w Instytucie Pedagogiki na Wydziale Filozoficznym.

Wymagane kwalifikacje i kompetencje:

• wykształcenie średnie z 8-letnim doświadczeniem zawodowym lub wyższe z 3-letnim

doświadczeniem,

• kompetencje w zakresie obsługi i serwisowania sprzętu komputerowego, montażu podzespołów

i instalacji oprogramowania oraz rozwiązywania problemów technicznych hardwarowych

i softwarowych.

Dodatkowym atutem kandydata będą:

• posiadanie wykształcenia wyższego informatycznego,

• doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej.

Opis stanowiska pracy:

• obsługa informatyczna instytutu,

• obsługa/serwis sprzętu audiowizualnego w salach dydaktycznych,

• obsługa/serwis sprzętu komputerowego będącego na stanie instytutu,

• sporządzanie harmonogramu zajęć dydaktycznych i ich bieżące monitorowanie,

 • przygotowanie i obsługa zebrań, posiedzeń, konferencji i innych wydarzeń na platformie Microsoft Teams,

 • wsparcie informatyczne pracowników administracyjnych oraz nauczycieli akademickich,

 • rozwiązywanie problemów informatycznych związanych z kształceniem w systemie zdalnym oraz pośredniczenie w rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem UJ, pocztą, Internetem itp. we współpracy z działem wsparcia IT UJ.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracji
Jednostka: Instytut Pedagogiki
Wytworzył: Karina Blamowska
Data wytworzenia: 21.05.2021
Plik do pobrania
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Data publikacji: 21.05.2021
Osoba publikująca: Dariusz Mączka