Informacja o konkursie na stanowisko pracownika administracyjnego w Biurze Doskonalenia Kompetencji w Centrum Wsparcia Dydaktyki (umowa o pracę ½ etatu)

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Biurze Doskonalenia Kompetencji w Centrum Wsparcia Dydaktyki (umowa o pracę ½ etatu)

Biuro Doskonalenia Kompetencji poszukuje pracownika na stanowisko administracyjne.

Opis stanowiska:

• przygotowywanie i realizacja badań ewaluacyjnych (m. in. Ocena Zajęć Dydaktycznych, Barometr Satysfakcji Studenckiej);

• tworzenie elektronicznych kwestionariuszy;

• uzupełnianie, czyszczenie i łączenie zbiorów danych;

• sporządzanie raportów;

• wsparcie w zakresie realizacji innych zadań jednostki.

Wymagane cechy i umiejętności:

• znajomość metod i technik badań społecznych;

• doświadczenie w realizacji badań ankietowych i analizie;

• biegła obsługa komputera (MS Office);

• bardzo dobra znajomość pakietu IBM SPSS Statistics / PS IMAGO Pro;

• znajomość pakietów Data Collection oraz Modeler będzie dodatkowym atutem;

• umiejętność obsługi baz danych (SQL);

• umiejętność tworzenia wizualizacji danych i raportów

• znajomość Power BI (w tym PowerQuery oraz DAX) będzie mocnym atutem;

• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie na adres: dydaktyka@uj.edu.pl (temat wiadomości: „oferta pracy BDK - analityk”) dokumentów:

a) CV;

b) listu motywacyjnego;

c) kopii dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje;

d) referencji (opcjonalnie);

e) skanu podpisanej informacji i zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz informacji o terminie gotowości do podjęcia obowiązków.

Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 19 listopada 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Uniwersytet Jagielloński
Wytworzył: Agnieszka Kowalska
Data wytworzenia: 05.11.2021
Plik do pobrania
Data publikacji: 05.11.2021
Osoba publikująca: Dariusz Mączka
Data ostatniej modyfikacji: 10.11.2021