Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w zakresie transferu wiedzy i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz w zakresie nauk humanistycznych i społecznych w wymiarze pełnego etatu (umowa na zastępstwo) w Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ.

Wymagane kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe pełne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie co najmniej B1),
  • motywacja do pracy ukierunkowanej na wdrażanie osiągnięć nauki w działalności gospodarczej,
  • zainteresowanie pracą w obszarze rozwoju innowacji i kreowaniu propozycji wartości,
  • bardzo dobra komunikacja interpersonalna,
  • kreatywność i umiejętność pracy twórczej,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • proaktywność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz ich formułowania, wyrażania i komunikowania,
  • biegła obsługa komputera i oprogramowania biurowego MS Office 365.

Dodatkowe wymagania i oczekiwania

Mile widziane:

  • podstawowa wiedza z obszaru ochrony własności intelektualnej oraz zasad komercjalizacji wyników badań naukowych,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze innowacji, transferu wiedzy, tworzenia start-upów,
  • doświadczenie w realizacji prac B+R i promocji wyników badań,
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie nauk humanistycznych i/lub społecznych,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży.

Zakres obowiązków /Opis zadań

Główne zadania osoby zatrudnionej obejmą:

  • identyfikację projektów/rezultatów działalności naukowej o potencjale praktycznym/wdrożeniowym,
  • realizację procesu komercjalizacji wyników działalności naukowej,
  • inicjowanie w środowisku naukowym UJ projektów o potencjale praktycznym/wdrożeniowym, w szczególności we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym,
  • pozyskiwanie klientów zainteresowanych wykorzystaniem własności intelektualnej UJ oraz zakupem/zamawianiem w UJ komercyjnych usług badawczych i eksperckich.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: Pracownik administracyjny
Jednostka: Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ
Wytworzył: Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ
Data wytworzenia: 07.02.2023
Plik do pobrania
Data publikacji: 07.02.2023
Osoba publikująca: Witold Romański