Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Dziale Zamówień Publicznych (umowa na zastępstwo)

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Dziale Zamówień Publicznych

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym – min. 2 lata;
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietów programu Office;
  • dyspozycyjność.
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej organizacji pracy, w tym sprawnej i szybkiej realizacji powierzonych zadań, a w konsekwencji umiejętność radzenia sobie z presją czasu i stresem;
  • umiejętność sporządzania krótkich opinii opartych na regulacjach wewnętrznych bądź na prawie zamówień publicznych, przekazywania posiadanej wiedzy
  • wysoka kultura osobista;
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji interpersonalnych;
  • odpowiedzialność.

Dodatkowe wymagania i oczekiwania:

  • znajomość zasad funkcjonowania Uczelni publicznej;
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • znajomość SAP i EZD

Zakres obowiązków /Opis zadań:

  • pomoc w bieżącej obsłudze Działu Zamówień Publicznych w zakresie czynności administracyjnych;
  • pomoc w obsłudze modułu faktur;
  • pomoc w obsłudze wniosków o uruchomienie/udzielenie zamówienia w SAP;
  • pomoc w prowadzeniu Centralnego Rejestru Zamówień Publicznych w UJ;
  • przygotowywanie raportów z rejestrów do sprawozdań;
  • przygotowywanie planu zamówień publicznych publikowanego w Biuletynie Zamówień Publicznych;
  • udzielanie informacji o zasadach realizacji ustawy PZP na Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: Pracownik administracyjny
Jednostka: Dział Zamówień Publicznych
Wytworzył: Kierownik Działu Zamówień Publicznych dr Monika Poniewierska
Data wytworzenia: 23.02.2023
Plik do pobrania
Data publikacji: 23.02.2023
Osoba publikująca: Witold Romański
Data ostatniej modyfikacji: 06.03.2023