Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Dziale Rekrutacji na Studia w Centrum Wsparcia Dydaktyki

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego, w ramach realizacji projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”, nr umowy o dofinansowanie: POWR.03.05.00-00-A048/19-00, nr PSP: S/FS0/0363, nr CRP: 1027.0641.273.2019 w Dziale Rekrutacji na Studia w Centrum Wsparcia Dydaktyki

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie: ukończone studia wyższe w zakresie nauk społecznych, preferowane kierunki: pedagogika, psychologia lub pokrewne;
  • Zainteresowanie tematyką edukacji włączającej, w tym znajomość problematyki osób niepełnosprawnych i orientacja w specyfice potrzeb studentów oraz gotowość do uczenia się i poszerzania wiedzy w tym zakresie;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2 (obsługa studentów obcojęzycznych, prezentacje dla międzynarodowego grona odbiorców), znajomość innych języków np. ukraiński, rosyjski będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy z komputerem, w tym znajomość pakietu Microsoft Office na co najmniej średniozaawansowanym poziomie, doświadczenie w zakresie pracy z systemami bazodanowymi będzie dodatkowym atutem;
  • Otwartość do zdobywania nowych umiejętności w zakresie wykorzystania narzędzi informatycznych w codziennej pracy (np. Office 365, w szczególności SharePoint, OneDrive, Planner, Teams);
  • Zdolność do (współ)pracy w zespole jak i umiejętność pracy indywidualnej, w tym właściwa jej organizacja oraz samodzielność, sumienność i odpowiedzialność za efekt działania;
  • Komunikatywność oraz postawa otwartości i życzliwości wobec ludzi;
  • Otwartość na pojawiąjące się wyzwania, nowe zadania i zdobywanie doświadczeń.

Dodatkowe wymagania i oczekiwania:

  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu warsztatów.

Zakres obowiązków /Opis zadań:

  1. Konsultacje dla kandydatów i studentów z niepełnosprawnościami oraz weryfikacja ich specyficznych potrzeb związanych z niepełnosprawnością;
  2. Bieżące wsparcie kandydatów na studia w zakresie procesu rekrutacji, udział w targach i działaniach promujących ofertę dydaktyczną UJ;
  3. Przygotowywanie dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i trudnościami w uczeniu się form zajęć i egzaminów we współpracy ze studentami z niepełnosprawnościami oraz nauczycielami akademickimi;
  4. Współpraca z nauczycielami akademickimi w procesie wypracowywania efektywnego wsparcia edukacyjnego dla studentów niepełnosprawnych;
  5. Monitorowanie przebiegu studiów osób z niepełnosprawnościami oraz gromadzenie odpowiednich danych na ten temat;
  6. Tworzenie i obsługa nowopowstającej bazy danych;
  7. Udział w szkoleniach, konferencjach i seminariach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Centrum Wsparcia Dydaktyki
Wytworzył: Centrum Wsparcia Dydaktyki
Data wytworzenia: 28.07.2023
Plik do pobrania
Data publikacji: 28.07.2023
Osoba publikująca: Dariusz Mączka