Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Instytucie Pedagogiki na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Instytucie Pedagogiki na Wydziale Filozoficznym (umowa na pełny etat)

Wymagane kwalifikacje:

  • ukończone studia wyższe,
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku pracownika administracyjnego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość podstawowych programów informatycznych (MS Office: Word, Excel).

Dodatkowym atutem kandydata będą:

  • znajomość struktury uczelni,
  • znajomość programu SAP, platformy MsTeams.

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa administracyjna pracowników w zakresie sporządzania umów cywilno-prawnych, przygotowywania rachunków, zleceń wypłat wynagrodzeń, zestawień wykonania godzin zajęć dydaktycznych,
  • obsługa administracyjna pracowników prowadzących praktyki zawodowe, m.in. sporządzanie umów cywilno-prawnych, przygotowywanie rachunków i zestawień zrealizowanych godzin praktyk,
  • obsługa techniczna, graficzna i merytoryczna strony internetowej instytutu,
  • obsługa administracyjna Rady Dyscypliny Pedagogika,
  • prowadzenie zestawień w zakresie działalności naukowo-badawczej i współpracy międzynarodowej instytutu.

Wymagane cechy:

  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane działania,
  • dokładność, sumienność,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie wymaganych dokumentów drogą mailową na adres: karina.blamowska@uj.edu.pl w terminie do 30 września 2022 r. (temat wiadomości: oferta pracy – Instytut Pedagogiki).

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Wydział Filozoficzny
Wytworzył: Karina Blamowska
Data wytworzenia: 02.09.2022
Plik do pobrania
Data publikacji: 02.09.2022
Osoba publikująca: Dariusz Mączka