Konkurs w grupie pracowników naukowo – technicznych na Wydziale Filozoficznym UJ

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs w grupie pracowników naukowo – technicznych w ramach działania R2R „Współpraca badawcza na Wydziale Filozoficznym UJ”, finansowanego z programu ID.UJ na Wydziale Filozoficznym UJ

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w realizacji zadań wymagających komunikowania się z szerokim gronem osób i budowania pozytywnych relacji;
  • Rozumienie specyfiki pracy w projektach i umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowe wymagania i oczekiwania:

  1. Wcześniejsze doświadczenie w badaniach naukowych lub psychologicznych.
  2. Wcześniejsze doświadczenie pracy w administracji publicznej lub na uczelni publicznej.

Zakres obowiązków /Opis zadań:

  1. Wsparcie procesu badawczego:
  • Opracowanie i prowadzenie procesu rekrutacji uczestników do badań realizowanych w ramach Programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Filozoficznym;
  • Koordynowanie pracy studentów i podwykonawców zatrudnionych w grantach; nadzór nad sprawnym przebiegiem procesu badawczego;
  • Przygotowywanie badań od strony formalno-technicznej;
  • Raportowanie do kierowników projektów postępów w zakresie badań.
  1. Wsparcie administracyjne:
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i przetargów, umów i zamówień niezbędnych do realizacji ww. grantów;
  • Kontakt z kontrahentami, administracją wydziału i administracją centralną UJ (dział zamówień, centrum spraw osobowych);
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji zgodnie z wytycznymi programu (np. umowy, zestawienia wydatków, kontakty z wykonawcami usług, wypłata zaliczek dla osób badanych, ubezpieczenie uczestników projektu od kosztów podróży do UE);
  • Współpraca i kontakt z zespołami realizującymi granty na Wydziale Filozoficznym w ramach programu w zakresie rozliczania poniesionych wydatków;
  • Utrzymywanie prostych baz danych i zasobów dyskowych na których przechowywane są dane;
  • Nadzór nad budżetami i kontrola płynności finansowej;
  • Sporządzanie raportów, wsparcie w obsłudze delegacji i ich rozliczania.
  1. Komunikacja z otoczeniem:
  • Utrzymywanie relacji z uczestnikami po zakończeniu badania;
  • Prowadzenie strony internetowej zespołu i współpraca z zespołem ds. komunikacji naukowej.

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku

Stanowisko: naukowo - techniczne
Jednostka: Wydział Filozoficzny
Wytworzył: Wydział Filozoficzny
Data wytworzenia: 26.01.2024
Plik do pobrania
Data publikacji: 26.01.2024
Osoba publikująca: Dariusz Mączka